Zahradní služby Říčany u Prahy Obchody levně.jpg
Zahradní služby Říčany u Prahy Obchody levně Velmi významnou součástí našich aktivit je zakládání zahrad a vše, co s touto službou souvisí Zahradní služby Říčany u Prahy Obchody levně. Zahradu se vždy snažíme zrealizovat dle přání zákazníka a způsobu jejího využití. Zákazníka se snažíme vždy aktivně zapojit do realizace zahrady od samotného projektu až po její dokončení tak, abychom maximálně naplnili očekávání zákazníka. Na založené zahrady poskytujeme 2- letou garanci na veškerý materiál i provedené práce. Zahradní služby Říčany u Prahy Obchody levně
TOPlist

Zakládání trávníků Říčany u Prahy

Zakládání trávníků Říčany u Prahy Obchody levně.jpg

Zakládání trávníků Říčany u Prahy Obchody levně

Zakládání trávníků Říčany u Prahy Obchody levně  Zakládáme všechny druhy trávníků okrasné, zátěžové, luční, sportovní.Pro okamžitý efekt zakládáme kobercové trávníky, kde odpadá doba založení travního drnu. Je nutné pro ně dobře připravit podloží. Jejich výhodou je potlačení plevelů a jsou-li založeny v okolí bazénů odpadá problematika prašnosti setých trávníků. Zakládání trávníků Říčany u Prahy Obchody levně  Doporučujeme kobercové trávníky doplnit automatickou závlahou.

Zakládání trávníků Říčany u Prahy  Seté trávníky

Zakládáme na odplevelený pozemek ve vhodném vegetačním období což je podzim a jaro.

Vhodné travní osivo vysejeme, zapravíme a uválíme.

Zakládání trávníků Říčany u Prahy  Jsme odborníky i na následnou péči


Zakládání trávníků Říčany u Prahy Obchody levně Pokos provádíme mechanizací na potřebnou výšku s následnou likvidací pokosené hmoty, případně pokosenou hmotou trávník mulčujeme. Zakládání trávníků Říčany u Prahy Obchody levně Vertikutace je prořezání trávníku do hl. 2-3 cm, kdy je zároveň odstraněna z trávy stařina a proříznutím kořínků se podpoří zhoustnutí travního drnu. Pískování zvyšuje propustnost drnu pro vodu a vzduch, je prováděno většinou s aerifikací nebo vertikutací.Hnojení dodává chybějící živiny pomocí průmyslových hnojiv v podobě granulí nebo přes závlahu v podobě hnojivé zálivky.
Vyklízení bytů Praha vyklízíme.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one