Zahradní služby Říčany u Prahy Obchody levně.jpg
Zahradní služby Říčany u Prahy Obchody levně Velmi významnou součástí našich aktivit je zakládání zahrad a vše, co s touto službou souvisí Zahradní služby Říčany u Prahy Obchody levně. Zahradu se vždy snažíme zrealizovat dle přání zákazníka a způsobu jejího využití. Zákazníka se snažíme vždy aktivně zapojit do realizace zahrady od samotného projektu až po její dokončení tak, abychom maximálně naplnili očekávání zákazníka. Na založené zahrady poskytujeme 2- letou garanci na veškerý materiál i provedené práce. Zahradní služby Říčany u Prahy Obchody levně
TOPlist

Trávní koberce Říčany u Prahy

Trávní koberce Říčany u Prahy Obchody levně.jpg

Trávní koberce Říčany u Prahy Obchody levně

Trávní koberce Říčany u Prahy Obchody levně  Žádná zahrada se neobejde bez travnaté plochy. Trávní koberce Říčany u Prahy Trávník je prvkem, který přispívá k dojmu perfektní zahrady. Radost vám však bude dělat pouze tehdy, pokud je správně založen a pravidelně udržován.

Naše firma Trávní koberce Říčany u Prahy Obchody levně zakládá a udržuje trávníky na zahradách u rodinných domů a firem, v parcích, na fotbalových či golfových hřištích. Máme bohaté zkušenosti, jak s výsevem trávníku, tak i s pokládáním travního koberce

Trávní koberce Říčany u Prahy  Každý trávník má svou funkci - volte podle ní i travní směs

Travní směs GOLF EXTRA - tvoří velmi jemný a hustý travní porost vhodný pro reprezentativní trávníky, nejnáročnější na závlahu a údržbu.

Travní semena SPORT - vhodná pro intenzivně zatěžované trávníky převážně sportovního charakteru, vysoké nároky na závlahu.

Travní směs PARK - vhodná pro běžné parkové či lehce zatěžované rekreační plochy, např. zahrady rodinných domků nebo plochy veřejné zeleně, méně náročná na závlahu.

Travní semena UNIVERZÁL - zajišťuje rychlý vývin, má dobrou schopnost odolávat plevelům a dobře se zapojuje do stávajících trávníků. Ideální je pro parkové úpravy zahrad, sídlišť a okolí cest, kde nejsou kladeny vysoké nároky na kvalitu a pravidelnou údržbu, výhodou je vyšší odolnost proti suchu.

Travní směs KRAJINA - vhodná pro zatravňování extenzivně pečovaných travních ploch.

Trávní koberce Říčany u Prahy pro rychlé a efektivní zatravňování

Trávní koberce Říčany u Prahy Pokládka travního koberce má své nesporné výhody -  zajišťuje okamžitý vzhledový efekt, netrpí invazí plevelů a během několika málo dní se může běžně používat a zatěžovat. Základem kvalitního a hustého trávníku je správné ošetřování během vegetace. Důležitá je pravidelná závlaha, sekání, hnojení, aplikace prostředků proti plevelům a občasná vertikutace.
Vyklízení bytů Praha vyklízíme.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one